| Admiraljoker a întrebat:

Buna TPU, astazi prietena mea vrea sa o satisfac si astazi desi am facut-o si luni credeti ca imi voi da drumul greu pentru ca aseara m-am masturbat?

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Probabil că puțin mai greu decât de obicei, dar poate e chiar un lucru bun pentru că vei rezista mai mult și partenera va aprecia acest lucru.

| cepIm a răspuns:

Bravo pretenas, de asa femei sa tot avem parte sa ne ceara mereu partide de amor. Ce sa spun, te tine si pe tine cu 10 secunde mai mult. Daca strangi de teava o mai intarzi 30 de secunde.