| MatZa_9035 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cam de 1 luna m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 3 luni am facut foarte multe impreuna si am pus muult prea mult suflet el pe-deasupra nu, de cand suntem impreuna nu mai pot sa-l uit incerc sa fac tot posibilul sa ma integrez in alte grupuri sa cunosc pe altcineva dar imi este foarte greu avem foarte multi prieteni comuni si ma intalnez zilnic cu ei, dar nici pe ei nu-i pot lasa pentru ca ma inteleg foarte bine cu ei.Astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| Dizzydizz a răspuns:

Te cred.sad
nu iti pot da sfaturi, si eu am trecut. doar timpul te va face sa il uiti, dar evita locurile pe unde stateai cu el, felurile de mancare, jocurile strazile si pozele cu el sau cu voi 2.
Stiu ca te cuprinde un dor nebun dar gand, daca nu vr sa mai suferi, evitalesad
mult succes