| nimicitorul a întrebat:

Am si eu o problema, cand ma uit la filme porno penisul nu se mai scoala la maxim..ar putea fi de la cateva kg in plus care le-am pus pe mine..Nu stiu il vad eu parca mai mic decat este. Funda! Ce sa fac sa mi se scoale normal adica tare, beton.

2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Ia ceva naturist pentru potenta, de exemplu Branca Ursului happy

Sau strange-ti uretra sub scrot si vezi daca se intareste asa. Daca devine mai tare in felul asta s-ar putea sa ai temporar ceva probleme de circulatie periferica probabil de la colesterol cupa cum zici happy

| syd a răspuns:

Din ce generatie am ajuns sa fac parte... -_-