| Nearsorin a întrebat:

SAll ma numesc sorin, am 17 ani si am oo problema cu penisul am facut dragoste cu vreo 200 si ceva de fete si acum nu stiu dc nu prea mi se mai scoala penisul si cand o face rar si nu mai este tare ca cum era la inceput stiu vreun remediu sau ceva sa mi se scoale des si sa fie tare dau funda plu vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce-ți mai place să te lauzi... 200 și ceva de fete!
Pa, pa.

| Emilian65 a răspuns:

Facand sex cu peste 200 de fete, este normal sa nu ti se mai scoale ca inainte. Acum mai fa o pauza de cateva luni sau poate un an, timp in care se regenereaza celulele penisului tau si ai sa vezi ca dupa aceasta pauza va merge aproape la fel ca la inceput.

| ywar a răspuns:

Daca ai facut sex cu 200 s-ar putea sa ai nevoie de o vizita la medic pentru evaluare boli venerice. Daca ai facut-o cu 200 ti s-a subtiat p.a foarte tare si acum nu se mai ridica. Remediul este simplu - lasa-te de filmele de pe canalele de adulti sau de jucat cu dusuletul in baita la cocosel. La 17 ani tu ai cocosel, ai inteles baietel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma puiule? sexul se face in pat, cu fete, nu in baie cu poze de fete.de aia nu ti se mai scoala.lasa frectia mai incet si incearca sa-ti educi organul la gaura in pat. altminteri vei avea nevoie de ajiutoriu psihological.

| Hakuouki a răspuns:

Si cand te-ai trezit erai tot obosit?

| Skilline2012 a răspuns:

Sa ti-o freci nu inseamna sa faci sex. Si la cum vorbesti aici sunt sigur ca tu nu ai avut o prietena... si nici nu o sa ai prea curand sad Papa!

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Super! Le-ai si numarat rolling on the floor))

| Leerix a răspuns:

Daaa, siiigur ai facut tu la 17 ani sex cu 200 de fete laughing) Te credem pe cuvant... laughing Mai lasa masturbarea! laughing

| DaianMarian a răspuns:

Schimba sexul

| marcelyny a răspuns:

S-a uzat rau de tot, baga-l in carantina
.