| ioncalaretu a întrebat:

Salut am si eu o problema cu penisul, am 15 ani, iar mie nu mi sa rupt ata, cand ating capul penisului ma ustura foarte rau si nici nu pot sa il decapotez ca nu imi da voie ata sau cum se numeste ce as putea sa fac... vreau sa fac sex cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Ata nu se rupe de obicei la primul contact sexual, mai ai ceva de asteptat, din cate imi spuneau prietenii care au o viata sexuala destul de activa nu li s-a rupt ata nici dupa 2-3 ani; de usturime poti scapa cu o crema fluocinolon se numeste parca din cate stiu eu si ar trebui sa scapi in cateva zile, dar afli tu mai multe detalii la farmacie; multa bafta si spor la facut sexwinking

6 răspunsuri:
| MadutzaB a răspuns:

Ata ti se rupe in momentul in care intretii primul act sexual.Dar asta e posibil sa fie si din cauza fimozei.

| bebetho a răspuns:

Ai putea sa nu faci nimic. De unde nevoia asta nebuna de sex, la 15 ani?

| Jack_6695 a răspuns:

O vâri în cealaltă gaură pe uscat și scapi de grijawinking

| ioncalaretu explică:

Are ceva daca ma masturbez mai mareu adica cam o data la 2-3 zile?

| ioncalaretu explică:

Pai si cu usturimea cum ramane?

| ioncalaretu explică:

Ce ai zis jack?