| ioncalaretu a întrebat:

Salut baieti. am si eu o problema cu penisul pe mine ma ustura foarte rau capul cand pun mana stiti cumva de ce si mai am o problema nu pot sa o decapotez de tot adica foarte putin si am niste puncte albe pe penis mai spre preput va rog sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Cati ani ai? La varsta pubertatii la unii e normal.Nuti face griji.

| UNHleaSHD a răspuns:

Decalotez, se scrie. Ai fimoza.

| bianca154 a răspuns:

Scuze daca sunt fata si ma bag in vorba. te ustura ori pentru ca inca mai ai asa zisa "ata" ori pentru ca faci prea multa "treaba" cu el... in legatura cu punctele albe pe penis, poate e doar o simpla iritatie

| xxxxx_8576 a răspuns:

Fai o baie cu valerianca (e o substanta violeta) si o sa iti treaca asa-i citeodata dar trece e si ceva normal acum la tine are loc niste schimbari.invatatzi biologia lume )