| lAuRitAs a întrebat:

Salut am si eu o problema de aproximativ 1 an jumate sau 2 am rinita alegrica si imi curge nasu am incercat cu niste siropuri dar nu mi-a trecut ce imi recomandati sa fac sa scap de rinita? dau fundaaaaaaaaaAAaa

Răspuns Câştigător
| sorinyoman a răspuns:

Muguri de plop negru uscati si macinati prin masina electrica pentru. cafea. se amesteca in cantitate egala cu miere de albine si se ia 1-2 lingurite pe stomacul gol, la cel putin 30min. inainte de masa sau dupa, fara sabei sau sa mai mananci cel putin 30min.este ca un jeleu foarte bun la gust. 2) amesteci dimineata un pic de apa cu sare intr-un pahar, torni un pic in podul palmei (tinand palma caus ) si tragi mai intai pe o nara. Ridici capul si sufli nasul foarte bine apoi faci la fel si pe cealalta nara. apa trebuie sa fie foarte putin sarata (cum e serul fiziologic 16g de sare /l apa).

2 răspunsuri:
| CNP a răspuns:

Eu am folosit Nasonex dar iti recomand sa mergi la medic.

| sorinyoman a răspuns:

Iti multumesc, dar e mai important sa faci.