| Madalinmadalin a întrebat:

Salut, am si eu o problema, de obicei eu cu iubita mea facem sex de vreo 4 ori pe zi si asta se intampla in fiecare zi, sambata duminica chiar si de 8 9 ori. Ieri neam alea de vreo 3 ori pe timp de zi, am avut 3 4 ore pauza Iar pe seara am inceput iar, dupa ce mi-am dat drumu prima oara am stat 15 minute si am inceput iar, la vreo 20 de minute a inceput sa se moaie penisul si usor usor sa moara. Vazand asta am inceput sa ma panichez, am crezut ca am ramas hipotent, am stat iar 20 minute m-am uitat la un filmulet porno scurt si a inceput sa imi revin si se se scoale.
Acum vreau sa-mi spuneti si mie de ce a inceput sa se moaie in timp se faceam sex si nu sa mai sculat dupa aproape 20 de minute? poate sa fie din cauza ca facem de prea multe ori pe zi?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da.
PS - ești bâlbâit, de întrebi același lucru de 2 ori?!?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este din cauza ca faceți sex în exces. Faceți sex dar, mai moderat.

| Hammurabi a răspuns:

În mod sigur e primul semn de "hipotență".
Bagă-l în rășină epoxidică. Va rămâne tare de-a pururea.
Și vei putea să-l folosești de câte ori vrei tu și la ce vrei tu (inclusiv la spart nuci) laughing

| KarinaLee6 a răspuns:

Probabil îi din cauza faptului că faceți prea des sex...

| b3atryss a răspuns:

E cam exagerat de 3-4 ori pe zi..si clar din cauza excesului se intampla asta. Limiteaza.te si tu la o data pe zi sau la 2 zile si nu se va mai intampla.

| Mihai1221 a răspuns:

Man prea des face-ti sex, esti nebun, de 4 ore pe zi, ce vrei penisul ala al tau, sa stea drept toata ziua?