| Madalinmadalin a întrebat:

Salut am o problema si as vrea sa a ajutati si pe mine. De obicei eu cu iubita mea facem sex de 4 ori in fiecare zi sambata si duminica facem chiar de cate 8 9 ori pe zi. Ieri am facut pe timp de zi de 3 ori, am luat pauza 3 4 ore iar seara cand ne-am pus in pat am inceput iar, la 20 de minute mi-am dat drumul, am stat vrei 15 minute si am inceput sa facem sex iar, la vreo 10 15 minute penisul meu a inceput sa se moaie si incet incet sa moara, vazand asta am inceput sa ma panichez crezand ca gata am ramas hipotent, am luat pauza 25 de minute, m-am uitat la un filmulet porno scurt iar dupa am inceput sami revin si sa facem sex iar. Acum am asa o teama ca am ceva si de aia mi-a murit atunci in timp ce faceam sex.
ce credeti ca am? :/ poate sa fie din cauza ca facem de prea multe ori pe zi?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea mult abuz sexual. Se satura pûla de atata frecangeala

| mihai69 a răspuns:

Da.

| HazelEyes77 a răspuns:

Faceti sex cam mult chiar in exces.Lasati o si voi mai moale ca de asta mai apar si probleme de genul.

| mihai69 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Păi n-auzi că a lăsat-o deja moale? Și asta e de fapt problema lui...

| doctorrusen a răspuns:

Daca faci prea rar asa se intampla