| alexXx5 a întrebat:

Am si eu o problema, In urma cu cateva zile am depus efort fizic, in acel moment cand am depus efort fizic ma durea in jurul testiculelor, nu a fost nimic, dupa cateva zile, a inceput sa ma tot doara in jurul testiculelor, sa ma doara penisul si cand ejaculez si cand nu fac nimic, nu mi se mai scoala in intregime...si daca se intampla nu dureaza mult...In urma cu o seara am facut dragoste cu prietena, primul numar m.am chinuit putin pana mi s-a sculat, am bagat prezervatisul am facut.o cu ea, si am ejaculat dar cu dureri in capatul penisului, dupa cateva minute am trecut la urmatorul numar, am facut dragoste cu ea in jur de 20 de minute, am schimbat pozitia si cand am vrut sa o introduc in vagin mi s-a culcat, si nu am putut sa o mai trezesc sa ejaculez.ce se intampla va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Problemele tale par a fi mai complexe si din acest motiv ar fi indicat sa apelezi la medicul de familie care sa-ti dea trimitere la un medic pe care-l va considera el ca ar fi cel mai indicat sa te consulte.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic urolog, explica-i ce ti se intampla tie si el iti va spune ce ai de facut in viitor.

| KMaddieK a răspuns:

Du-te la un medic. In acea zona te doare cand ai hernie.