| Alissya97 a întrebat:

am si eu o tema la chimie si asa vrea sa ma ajutati daca va rog. big grin
exercitiul este :
K+O2=a
a+H2O=b
b+H2SO4=c+H2O
c+BaCl2=d+e
KCl+f=AgCl+g.; va rog sa ma ajutati daca puteti.happy va multumesc si scuzati categoria! {dau fundă }

6 răspunsuri:
| Alissya97 explică:

Ce mult m-ati ajutat mai.batting eyelashes las-o asa.winking

| Kesariona a răspuns (pentru Alissya97):

1. Teme, TPU, nu se leaga.
2. Terminati cu "scuzati categoria". Nu mai scuzam nimic, pana mea. De ce-s facute categoriile astea, de-a pixu`?! Da hai sa punem toti toate intrebarile intr-o categorie.
3. I know I'm cool.
>big grin

| Alissya97 explică:

1. daca toate categoriile ar fi la fel de accesate ca aceasta poate ca atunci nu am mai zice "scuzati categoria"batting eyelashes
2.am reusit sa fac exercitiu`, doamne ajuta thumbs up
3. orice lucru` are o scuza. happy
4. nu vine furtuna, stai flex.batting eyelashes

| Takocska a răspuns:

De ce faceti smecherii ca scriett altceva in alta categorie faceti o mizerie o mancare pentru porci de ce nu puteti sa respectati categoriile si daca e populat de ce? au nu puteti sa cititi?

| Kesariona a răspuns:

Nu scuzam categoria. * asteapta ploaia de Stupid si Nefolositor*

| ellyelee a răspuns:

Draga mea Denysa...Cu aceeasi tema ma confrunt si eu si nu stiu s-o rezolv... daca ai primit rezolvarea sau cv la scoala te rog scrie'mi-o aci cat de curand! Multumesc!happy:X