| Alescha a întrebat:

Salut am sieu o intrebare cum sa scap si eu de ata dela penis fara a merge la medic am facut si sex cu virgina ma durea dar nu misa rupt varog astept raspuns.dau fundita mersi ne aparat vreau sa scap de ea

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acea ata se numeste fren si in general nu se rupe decat accidental in cazul unei masturbari candti-o freci prea violent sau in cazul sexului anal daca se face fara lubrefiere.Frenul nu te incurca cu nimic nici la dezvirginare nici cand faci sex.Nimeni nu merge la medic deoarece nu se face o astfel de operatie.

| neutrino a răspuns:

Nu este obligatoriu ca ata sa se rupa. Fa mai mult sex si poate ca ai noroc.

| SkyPilot a răspuns:

Las-o in pace, la majoritatea nu se rupe niciodata.

| Quassaar a răspuns:

Tai-o de la rădăcina...așa scapi de orice grija.