| IDNA1412 a întrebat:

Salut, am varsta de 15 ani si penisul de aproximativ 17cm in erectie. De cand ma stiu este curbat rau in jos, gen ca o banana. Nu prea am probleme la contact sexual, dar ma deranjeaza enorm vizual, este o trauma... Pot sa il indrept acasa? Existe niste tipuri speciale de masaj sau o pozitie in care sa tin penisul mereu? Va rog, cineva care stie. Stiu ca am mai pus inca odata intrebarea dar nimeni nu prea are habar. Dau funda! :v

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Va trebui sa te obisnuiesti cu gandul ca nu se poate face absolut nimic fiindca NU exista nicio posibilitate sau vreo metoda prin care sa fie indreptata, sau sa se modifice forma ori aspectul si de asemenea ca altii pot fi si mai nemultumiti. big grin Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca in timpul actului sexual nu te deranjaza curbura penisului, atunci lasa-l asa cum este. Nu exista metode speciale de indreptare a unui asemenea penis.

| alina2k18 a răspuns:

N-ai ce sa-i faciwinking
PS: ai avut asa multe contacte sexuale si partenere de sex la 15 ani? laughing) sau te referi la sfanta labica?winking

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sex pe la spate ca sa atingi punctul "G".
S-au incercat operatii chirurgicale, la cazuri cu adevarat unde penisul era puternic curbat (90 grade), dar majoritatea au fost nereusite pentru potenta.

| Necunoscut112 a răspuns:

NU se poate face nimic. Asta ţi s-a spus şi atunci şi trebuie să ne crezi pe cuvânt.

| asdf2kpower a răspuns:

Stai în cap, ca să fie curbat în sus.

| Shinderiu a răspuns:

Nu ai ce sa faci bro.