| Kimball a întrebat:

Hey TPU!
Am o problema cu penisul meu, el este curbat spre partea stangă cam mult, circa 2cm arată ca o banană.
Imi puteți spune ceva masaje de indreptat ( nu de tot, pe cat posibil), problema asta mă deranjeaza enorm de mult si am mai incercat să-l masez dar nu s-a indreptat timp de o lună.
Oare am ceva şanse să-l indrept cu pana la 1 cm macar.
Țin sa mentionez ca este curbat de la jumatate doar...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Potrivit parerii atat a specialistilor cat si a majoritatii barbatilor a reiesit faptul ca probabil (si posibil) in cazul a circa 85-90% dintre barbati penisul poate avea o forma si directie mai mult sau mai putin incovoiata si indreptata/inclinata inspre toate directiile posibile. Si cu toate aceste fiecare barbat reuseste sa-si gaseasca pozitia optima de a-si indeplini....menirea. Din pacate NU exista nici-o posibilitate de a inderpta penisul asa cum si-ar dori-o probabil foarte multi. In concluzie poti sa-i prezinti fara nicio retinere ''strambatura'' oricarei femei sau prietene. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu ai ce face, bucura-te daca ai erectie normala si cu cine sa faci sex.
Ideal ar fi sa o faci pe intuneric, si sa o preludiezi ca lumea, sa se ude, ca sa intri usor!

| minrest a răspuns:

Dragul meu, esti prost informat. Penisul tau e neverosimil de drept. Penisurile sunt curbe, strambe, indoite, cam de la 2 cm in sus, din cate stiu. Iar de indreptat, stai linistit, nu se poate indrepta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai ceva sanse dar trebuie sa iti incepi viata sexuala ca sa mearga totul.

| Kimball explică (pentru MihaiNicu23):

Imi este jenă să-i arăt unei fete strambatura asta...
Dar m-ai sa o si fac?

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Kimball):

Nici nu trebuie sa i-o arati doar o bagi unde trebuie, nu trebuie sa iti fie rusine.

| Kimball explică (pentru MihaiNicu23):

Cum să nu-mi fie rusine cand ea m-ai un pic si arată ca un boomerang...

| MariaShk1 a răspuns:

Il poti indrepta cu o daltă si un ciocan