| StillMissYou a întrebat:

Am vrut sa stiu. eu am facut doar o data dragoste si tin minte ca o durut TaRE! si eu am 1 an decind nu am facut dragoste dar as vrea daca imi vine timpul a 2 oara o sa doara asa cum prima data sau cum va fi! ajutati-ma va rog! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la primul contact sexual e normal sa doara deoarece himenul este ruptwinkingbine nu la toate fetele este asa unele il au mai elastic...Insa la cel de al 2-lea eu iti recomand sa fi cat mai relaxata si conteaza enorm de mult preludiul.Si nu uita de protectie!winking

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil va durea mult mai putin. Ai grija sa fii foarte relaxata si lubrefiata (poti folosi un lubrifiant de la farmacie).

| danco a răspuns:

Insista pe preludiu mult, o sa te uzi acolo si o sa se largeasca si vaginul putin, astfel, daca esti f excitata si nu mai esti virgina nu ar trebui sa te doara mai deloc.

| Andra_9758 a răspuns:

Depinde de fiecare fata big grin de obicei al doilea contact sexual nu doare ca primul :*

| niko_3882 a răspuns:

Nui adev ce sp brigaela.si eu am facuto.nam av nev de prosti deala.prm dat u durut taree ff tare pentru ca atunci o fost prm dat da dup placere curata nu ai nev de nik.ai grj. pup:*

| powerpuff a răspuns:

S-ar putea sa te doara cam la fel de tare avand in vedere faptul ca de un an nu ai mai facut nimic si ai avut un singur contact sexual pentru ca de la primul contact himenul nu se rupe de tot si daca nu faci nimic atata timp se poate vindeca si sa fii din nou "virgina".

| sebi_8733 a răspuns:

Iti spun eu ca nu o sa te doara pentru ca o data ce te-ai obisnuit nu mai simti