| Mariusica_Marius_1997 a întrebat:

Salut,as dori si eu o parere despre pastilele long love, a folosit cineva? Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SDana a răspuns:

Desi se spune despre pastilele Long Love ca sunt realizate din plante 100 naturale, eu as contacta un medic inainte de a le lua. Apoi, se ntampla oricui sa vina mai repede. NU MAI LUATI EXEMPLE DIN FILME!