| gab0ru a întrebat:

Ce parere aveti despre ExtraSize? As dori opinia celor care au folosit.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am folosit, dar din punct de vedere medical... Mai bine nu...
Este doar o strategie de se face bani. E drept ca marirea in lungime cat si in circumferinta e de observat, dar gandeste-te : Daca ai un penis de peste 16 cm lungime si o circumferinta de peste 4-5. Sigur provoci un orgasm de neuitat partenerei. Decat sa ai un penis gros si lung, care sa provoace mai mult durere in unele cazuri la fete... Mai bine unul de marime medie si satisfacatorwinking! Numai bine big grin