| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa intreb ceva legat de labiile mici, ale mele sunt mari si negre nu stiu ce sa fac sunt virgina dar as vrea sa imi incep viata sexula sa ii spun iubitului meu despre asta? pentru ca sunt urite si mi-e rusine si nu vreau sa se sperie cind imi da chilotii jos, va rog seriozitate

6 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

''Frica e mare doar in mintea ta'' Bob Marley

Stai linistita ca nu e nu stiu ce, cand baiatu e exitat nu mai are el bai daca ai pasarica verde sau neagra oh go on maxim daca e chiar asa groznic cum descrii tu (ceva complet fals) nu o sa-ti faca oralu(cunnilingus).

Stai linistita.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu ai de ce să-ţi faci "probleme", labiile tale nu au nimic - NU te mai îngrijora degeaba!

NU trebuie să-i spui nimic prietenului tău că NU se va "speria" de asta în momentul în care veţi face dragoste - atunci va fi "atent" la altceva, fi LINIŞTITĂ!

Apoi, NU are de ce să-ţi fie ruşine de corpul tău, te complexezi AIUREA : fiecare este aşa cum l-a lăsat Dumnezeu, NICI el nu este "perfect", aşa că nu are rost să te "stresezi" cu acest aspect!

| MrAlex a răspuns:

Succes la cea mai buna partida de sexwinking

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Nu ar trebui sa fie asta o problema. intr-o relatie nu ar trebui sa conteze marimea penisului sau marimea labiilor... Ce naibi e cu, complexul ista de rahat.
Si baietii si fetele au ceva cu "instrumentul perfect "
Raspunsul este :
Da. vorbeste cu el si daca are ceva de comentat. este imatur
Sa sti ca sunt mai multe fete, femei cu labiile mici..mai mari.

| CigarettesAndUnicorns a răspuns:

Keep calm, baietilor le convine orice fel de labii atata timp cat au parte de sex. nu o sa ii pese

| ameliarosca a răspuns:

Multumesc mult pentru ajutor, ma simt mai bine deja)) mai vreau sa fac un apropo el tot e virgin