| ursarudennis a întrebat:

Salut.as vrea sa stiu asa din curiozitate. cand te saruti french partenerul iti simnte saliva. adica daca miroase iti simte saliva ca miroase urat? sau daca ai baut Coca-Cola el simte? adica nu pot sa ma exprim.stiti voi la ce ma refer! big grin Am un coleg de clasa care ii e frica sa se sarute french... din cauza asta, ca cica ii miroase saliva happy help plss vreayu sa il ajut!

5 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Mirosul poate venii de la dimti, stomac dar si din gat... daca are vreun streptococ(si poate fi si sa nu stie)... o infectie mica si tratata post poate duce la mirosul urat al salivei.bafta.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Saliva nu miroase dupa ce ai mancat, miroase gura intr-un fel. Dar poate tine la el niste orbit! Sau sa-si pastreze igiena orala mai bine.

| TabooR a răspuns:

Deci pute cu draci

| d33a_9154 a răspuns:

Incearca cu el si ai sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu miroase saliva, iar sarutul french poate fi scarbos numai daca partenerul/partenera e beat/a sau daca nu se spala pe dinti. daca persoana respectiva mananca ceva dulce sau bea cola, partenerul sinte toate astea. acum depinde de persoana... unora nu le place, altora nu le pasa... ce? tu nu mananci?