| Ferentari123Fan a întrebat:

As vrea sa stiu, ca fata, cum te poti excita in afara de masturbare si filme porno? (SUNT BAIAT)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ajutorul unui baiat.

| Emazio a răspuns:

Sexting sau videochat

| Emma30555 a răspuns:

Cabd iti place de un baiat te exciti cand te saruta cand te atinge

| Paul754880338 a răspuns:

Incearca o camasa alba, un parfum de calitate, o cina romantica urmata de un vin bun, apoi, daca nu iti este necunoscut cuvantul, un tango. Ar fi bine ca toate aceste aceste "sugestii" sa le intelegi inainte de a le folosi, sa le stapanesti bine inainte de a cere sa "lucreze" pentru tine si fa-o ca un lord, nu ca un mascul salivand. "Umezeala" are sa fie o consecinta, nicidecum nu trebuie sa fie un scop. Daca mai inteles inseamna ca Ferentari-ul este inca locuit de oameni :-))

| sopranaCadaverica a răspuns:

Cand mi se ofera niste trufe/praline/bomboane de calitate in genul celor care costa 200 lei/100 grame. big grin Vicii!

| Rokary a răspuns:

Inafara de masturbare si filme porno, o fata se poate excita cand vede fața unui cultirist, spre exemplu: Arnold Schwarzenegger.