| masakrer1 a întrebat:

Am o problema destul de mare.
De vreun an a cam inceput.
Am 16 ani si sunt baiat
Cam de la 11 ani pot sa spun ca am devenit obsedat de masturbare si filme porno.
La inceput ma atrageau "femeile" extrem de mult pana acum un an cand m-am plictisit si am vrut sa descopar ceva nou.Momentan mai mult ma excita persoanele trans, baietii nu mi se pare oribil si nu m-a atras niciodata vreun baiat.As vrea sa scap de acest gand si sa ma intorc la inceput si sa fiu straight.

Răspuns Câştigător
| CuvantulLuiPetru a răspuns:

Prea mult porno stricawinking, stai chill lasa-te de porn si numai te scutura apucate de sport si alte chestii si o sa iti revii, de fiecare data cand iti vine sa o freci fa niste flotari sau abdomene.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi dacă abuzezi de porno și labă e normal să ajungă să fie basic și să cauți ceva nou

| Wr3nch a răspuns:

Faptul ca te excitita trans nu inseamna ca nu esti straight. Nu te mai uita la porn si trece in timp.

| Dana1999 a răspuns:

Dar femeile trans sunt tot femei, o subcategorie ca femeilor. Nu esti homosexual daca iti place feminitatea. Nu ai de ce sa te simti rușinat de asta. Până la urmă toti avem dreptul la fantezii.

| SiA31 a răspuns:

Sfatul meu cel mai sincer este să consulți un psiholog, pentru că acesta este o persoană calificată. Obsesia este și ea o boală.
El te-ar putea sfătui cel mai bine în privința asta happy

| Konstantin2020 a răspuns:

Pocăiește-te. Întoarce-te la Dumnezeu și vei fi scăpat.

| 33226633 a răspuns:

Lasa-te definitiv si de una si de alta. Castiga-ti abstinenta.

| iulianrebelul2452 a răspuns:

Da dar eu vr sa aflu daca pot sa-mi pun pzd il loc de pl dar sa fiu bărbat dar cu pzd si după o luna sa imi pun pl inapoi