| ioanalexandru a întrebat:

daca vreti sa vorbim,adaugati id/ul meu de mess ioan_yo2010 ,sau dati/mi cerere de prietenie pe facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=100003302893230&r ef=tn_tnmn voi da funda si vot garantat!

2 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Ioane,nu stiu cati ani ai dar nu cauta "prieteni" pe aici...cand deschizi usa sti ca e o lume acolo? tot ce vreau sa spun e, mai putin virtual mai mult real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Total de acord cu răspunsul precedent.Degeaba vrei să gaseşti un prieten în nişte străini, pentru că. te vor înţelege oare ei vreodată? Cînd le vei spune de problemele tale, de faptul că n-ai prieteni, că colegii te evită, că suferi de singurătate sau cînd le vei spune de problemele tale de vedere, ce crezi că o să-ţi poată oferi? O să te compătimească, iar tu..nu ai nevoie de asta! Încetează să fii fals, eşti un tip genial, scrii nişte poezii geniale, şi nu ai nevoie de ei, de nişte străini, crede-mă. După întrebarea asta, pari patetic şi în pragul disperării..Revino-ţi! Continuă să fii genial şi să provoci nu ''compasiune falsă'' ci admiraţie.Pentru că asta meriţi. O viaţă frumoasă îţi doresc.