| Gilgalad a întrebat:

Salut.As vrea sa va intreb ceva(mai ales pe fete):cum arata pentru fete un baiat bine aranjat si atragator? Cu parul lung sau scurt, chestii din astea.As vrea sa stiu acelasi lucru si din partea personalitatii.Cum sa se poarte un baiat pentru a atrage fete?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, inainte se cauta genu de barbat decent, elegant, si cu simtul umorului, astazi nu stii si nu vei afla ce isi doresc fetele cu adevarat, pentru ca ele sunt azi cu unu, peste o ora e cu cel care are masina cea mai tare(nu toate) dar cred ca 99% cu siguranta, si crede-ma ca nu vreau sa jignesc pe nimeni, cred ca singur iti vei da raspunsul la aceasta intrenbare, trebuie sa te porti ca atare, deci sa nu fii fals...wave

7 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Pai nu vreau nici chel nici cu plete deci blushing intre si intre happy, sa se ingrijeasca, sa fie natural, romantic, amuzanthappy si sa ma inteleg bine cu elbig grin

| Daysukki a răspuns:

Mi-e imi plac baietii curati, parfumati, spalati pe dinti (bineinteles). asta la aspect. cat despre personalitate : parerea mea este ca trebuie sa fie manierat si grijuliu, adica sa curteze el fata nu sa o ciupeasca de unde-apuca ca un obsedat.atentia conteaza cel mai mult. cel mai atragator lucru la un bait este atunci cand iti zambeste frumos,se ofera sa te conduca acasa, se preocupa de ce fata e suparata, ii face cadouri ...etc.

| Bubuuuu a răspuns:

Pentru mine baiatu' perfect day dreaming ar trebui sa aiba parun cat de cat lung, sa fie imbracat in stilul acela 'pantaloni skinny, tricouri cu fete amuzante si tenisi' sa fie spalat, bineinteles, sa fie amuzant si mai tupeist decat mine blushing, inalt si romantic daca s-ar putea thinking Insa daca baiatul pe care am pus ochii nu arata asa. nu-i bai. Fiecare arata in felul lui si are caracter diferit.

| Simmsii a răspuns:

Pai. ar arata superb bine aranjat si atragator smug.dar sa nu fie fitos. totusi sa fie amuzant happy sa stie cum sa farmece happy. romantic dar totusi si in felul lui de a fi happy. etchappy. sper ca te-am ajutat. succes paa wave

| LallyLala a răspuns:

Aici depinde de fiecare fata. Fiecare e cu gusturile ei.

| crushedrose a răspuns:

Pentru mine un baiat aranjat si atragator inseamna sa fie ingrijit, spalat, sanatos, nu cu haine jegoase si par cleios. Mie intotdeana imi place ca baiatul sa aiba par mai lung, nu periuta...dar nici lung-lung sa nu fie ca la rockeri, ca ei au obiceiul sa nu-l spele des. Ca personalitate, baiatul trebuie sa fie sensibil, intelegator, sa nu fie indiferent si autoritar si trebuie sa se poarte frumos, sa respecte fata, sal iubeasca pentru cine este, si cum este nu cautand perfectul (adica slaba, frumoasa ect.)

| Deutzika_6261 a răspuns:

Pe mine ma atrag baietii care au gropitebig grin Deci sa fie mai inalt ca mine, sa nu aiba parul lung, nu-mi plac aia.Sa fie cat de cat facut.Adica sa nu fie slab, mai bine cu ceva kg in plus, decat slab.Sa ma faca sa zambesc,sa uit de probleme,sa nu ma minta, sa nu fie fals oh go on Sa fie decent, sa nu fie cu mine doar pentru sex.