| oița112 a întrebat:

pare ciudat dar am vazut la aceasta fata https://www.youtube.com/watch?v=JrLRQWY1_7Y ce frumos are parul, in ce mod il are aranjat nu stiu cum dar imi place stilul acela as vrea si eu, dar am parul cam scurt, si problema este ca ii in scari, oare cand va creste lung se va face drept sau va fi in scari? ca daca s-ar face drept as vrea sa am parul, sa mi-l modelez cum il are ea,,

1 răspuns:
| Brilliantik a răspuns:

Apropo la ea tot parul este scarit. Daca te gindesti logic ii imposibil ca scarile tale sa creasca in asa fel ca sa fie la un niivel, este o solutie ca sa til cresti si sa pe urma sa til indrepti la frezarie.Ca sa iti cresca rapid parul foloseste sampunul si intreaga lui gama Репейный шампунь, in 3 luni o sa-ti creasca cu 15 sau chiar mai mult desigur cm