| Pisoi_1585 a întrebat:

As vrea si eu sa mai ies afara din casa, dar n-am cu cine. N-am prietena, iar majoritatea prietenilor pe are ii am, sincer, ma plictisesc. Stiu ca suna urat dar asa este. As vrea sa-mi pot face prieteni noi cu care sa-mi petrec si altfel timpul. M-am saturat de aceleasi activitati in fiecare zi! As dori sa ma integrez in alte cercuri sociale! Care ar fi solutia?

3 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

@toygirl are dreptate... socializeaza si cunoaste noi persoane.

| toygirl a răspuns:

Participa in mai multe cercuri... dans, inot si altele...si astfel te vei da cu noi kolective si iti vei face mai multi prieteni)))

| lavinia_7948 a răspuns:

Dar dc nu ai putea face asta alaturi de vechii prietenilaughing incercati ceva nouthinking cred ca ar fi super funny eu cu prietenii mei mereu gasim ceva nou de facut bine noi cam toti suntem amuzanti si cu chef de viata din gasca dar sunt sigura ca si voi va putet distra! si chiar daca o sa-ti gasesti alti prieteni nu uita ca si ceilalti sunt prietenii tai:d si ca ai impartit plictiseala cu eilaughing dar macar ai impartit ceva; dsucces>big grin