| Pisoi_1585 a întrebat:

As vrea si eu sa mai ies afara din casa, dar n-am cu cine. N-am prietena, iar majoritatea prietenilor pe are ii am, sincer, ma plictisesc. Stiu ca suna urat dar asa este. As vrea sa-mi pot face prieteni noi cu care sa-mi petrec si altfel timpul. M-am saturat de aceleasi activitati in fiecare zi! As dori sa ma integrez in alte cercuri sociale! Cum sa fac?

3 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Incepi si practica un sport ceva.Vei cunoaste oameni noi, vei avea prespective noi.

| Viorellilo07 a răspuns:

laughinge buna intrebarea si eu sunt in aceeasi dilema
prietenii mei sunt amici cu care am copilarit dar acum am crescut... ei au crescut nu mai avem activitati comune...
si nu mai am altii...

| Cristina_2849 a răspuns:

Sfatul meu este sa te inscrii intr-un club de. ce iti place sa faci. Incearca ceva noubig grin. Dar ai grija ce iti alegi pentru ca in ziua de azi majoritatea din aceste cercuri sociale ot fi fitosi, guralivi, nesuferiti. Uite de exemplu mie mi-a placut din totdeauna sa dansez, asa ca m-am inscris la un club de dans. L-am ales pe cel mai. hmm cum sa spun. thinking cel mai modest club cu un coregraf si niste colegi de exeptie:X cu care ma inteleg sper bine cu ei. Iesim impreuna ne distram ne plimbam, de aceea abia astept sa vina iarna. Suntem ca o familie. Mergem in excursi, stam tot timpul impreuna:X. Ar fi frumos daca te-a integra si tu in unul big grin Crede-ma ca nu ai nimic de pierdut, ba din potriva, iti faci noi prieteni. Nu uita, secretul este saa te duci la unul mai modest... catde ca, pentru ca acolo sunt cei mai normali oameni, sa le spun asalaughing. daca te duci la d'astea mai "scupe" dai de tot felul de specimene de bani gatalaughingrolling on the floor.
Bafta! :*