| DanuC a întrebat:

Aseară am am făcut sex cu prietena și cînd am dat drumul in ea a început să o doară. Puteti sa mă ajutați.

Răspuns Câştigător
| Pandicornita a răspuns:

De obicei doare

Funda?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai fii inceput partida cu un preludiu bun, sexul nu ar fi trebuit sa doara deloc, dimpotriva, ar fi trebuit sa simpta placere si fata, nu durere.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ai ce să faci în privința asta.
Dacă are probleme de natură medicală ar trebui să meargă la medic.

| DanuC explică (pentru Andreeush):

Noi vrem sa facem un copil și am făcut treaba dar am făcut test și a ieșit negativ și de atunci o doare cînd facem.Crezi că e din cauza asta?

| Andreeush a răspuns (pentru DanuC):

Un test de sarcină nu se face imediat după un contact sexual.
Durerea cred că e cauzată se alte motive. Cel mai bine ar fi să mergeți la medic.

| Hammurabi a răspuns:

Poate ar trebui să-ți montezi un regulator de presiune.
Dacă ejaculezi cu mai mult de 2, 5 bari, probabil doare.

| sofisis a răspuns:

Sa te ajutam sa ce? Nu vad ce ar putea sa o doara de la niste sperma ejaculate inauntru...

| DanuC explică (pentru sofisis):

Nici eu nu știu

| Crackman a răspuns:

Poate a fost o infectie veche, prea putin lubrifiant, ceva cu vervixul sau poate esti tu un animal care nu a tinut cont de ea si de adancimea ei

| DanuC explică (pentru Crackman):

E prima dată cînd o doare...și nu jigni... dacă nu știi să răspunzi la o întrebare nu răspunde

| sofisis a răspuns (pentru DanuC):

laughing)) Cu ce naiba te-am jignit?
Daca era sa o doara, o durea in timpul actului sexual. Strict de la ejaculare nu avea nici un motiv logic sa o doara

| Crackman a răspuns (pentru DanuC):

Poate nu mai esti asa ofensat. Si te comporti ca un barbat. Poate nu ti a placut pronuntia dar jignire nu a fost ( intelege sensul ). Sau poate fac eu parte din aia nebuni care vorbesc prosti.

| Fata599 a răspuns:

Poate spermatozoizi tai erau în poziție de luptă, știi tu cu săbii, cuțite etc rolling on the floor