| vampirs a întrebat:

Bna TPU
ma doare osul de la incheietura de la mana nu stiu ce am de aseara a inceput sa ma doara si nu m-am lovit
ajutati-ma va rog!
dau funda si vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Arietty a răspuns:

Eu cred ca ti l-ai luxat undeva cand nu erai atent, sau poate doamne fereste, ti-ai rupt mana

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poate ca ai stat cam cu mana in apa rece; da-te cu putina crema chineasca si-ti va trece.

| comsacodrut a răspuns:

Si pe mine ma doare mana uneori dar mama imi spune ca ma doare de oarece sunt in crestere.Cred ca asa este si in cazul tau