| DracoMadalin00 a întrebat:

Astazi am avut un fel de,, conflict", despre diverse motive.Sunt baiat si o fata(care nu eram in,,conflict") mi-a dat mesaj si a spus,, sper ca nu te-ai suparat".I-am raspuns ca nu am de ce sa ma supar si am intrebat-o de ce mi-a dat mesaj si nu mi-a mai raspuns.Credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E schizofreica grija mare frate departeazate de ea

| Kaℓi a răspuns:

Deci voi n-aveti nicio treaba. Ati avut o discutie, ea ti-a dat un mesaj, tu i-ai raspuns. Cum ai ajuns la concluzia ca te place?

| WaterDrop a răspuns:

Era doar amabila cu tine ca sa nu te simti prost ca ai pierdut un argument in fata unei fete.

| BadAngel3 a răspuns:

Sunt de acord cu Kali. Daca as fii fost in locul ei, as fii facut la fel.

| LoveTheWayYouLie1 a răspuns:

Posibil, dar nu te baza pe asta.