| Ralluu_2773 a întrebat:

Helloo TPU.sa va povestesc lucrurile care ma framanta.happy de vreo 2 ani. un baiat tot imi spune ca ma place foarte mult si ca ar face orice doar ca sa fie cu mine. dar eu i-am explicat ca nu vreau sa fim mai mult decat prieteni.si el a zis ca e ok si doar prieteni.doar ca toata ziua imi face complimente.si ma intreaba daca nu m-am razgandit in privinta "noastra". dar azi m-am tot gandit intr-una la el.cred ca am inceput sa-l plac. dar nu vreau.si azi m-a chemat afara si i-am spus ca nu vreau s ies. dar dupa un timp i-am trimis un mesaj sa-l chem afara(nici macar nu stiu de ce am facut asta). dar nu mi-a raspuns. apoi nici pe mess nu mi-a raspuns.credeti ca s-a saturat de mine? sau. daca nu.ar trebui sa-i dau o sansa? mersii:*
funditalove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e cand cineva chiar tine la tine si tu nu. Daca spui ca de 2 ani face asta, inseamna ca ti-a demonstrat ca merita si ca el chiar tine la tine. Ar trebui sa profiti de faptul asta, pentru ca majoritatea in ziua de azi te intreaba daca vrei sa fiti impreuna si daca spui "nu", uita si cum te cheama. Daca nu ti-a raspuns, nu inseamna neaparat ca s-a saturat de tine. Poate facea altceva. Ar trebui sa mai vorbesti cu el si sa-i spui ce vrei cu adevarat. Daca te simti atrasa de el de ce nu i-ai acorda o sansa? Nu pierzi nimic. Bafta.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El a incercat si ai refuzat apoi cand tu i-ai zis chestia aceea nu a mai vrut deci s-a intors roata sansa de impacare sunt dar trebuie sa rabzi sa se calmeze situatia

| simona_3709 a răspuns:

Haha, prin aceeasi situatie am trecut si eu. si tin sa-ti spun ca majoritatea fetelor sunt asa. Nu avem incredere in baieti si uneori ne mai si inselam. Eu am pierdut tot ce iubeam pentru ca n-am crezut 3 ani ce a spus. si cand a plecat am realizat... ca pur si simplu fara el sunt incompleta.
Cred ca cel mai bine ar fi sa te linistesti. Sa-ti pui sentimentele la locul lor, sa te gandesti bine daca ceea ce simti pentru el e iubire
Cred ca face asta doar ca sa se razbune pe tine, vrea sa-ti arate ca nu-i pasa. probabil, dar e posibil sa fi fost ocupat cu altceva si sa nu vada sms`ul. thinking
Daca iti face complimente toata ziua. Si se gandeste non`stop la tine. nu cred ca dragostea lui pentru tine se poate consuma intr-o zi. happy Sau 2. Acorda-i o sansa. Si bucura-te pana nu e prea tarziu de fericire.

| cucu a răspuns:

Pai dupa 2 ani ...fraier rau este baiatul ala siner. si u esti si mai fraiera ca nu ai incercat pana acum.
daca este prea tarziu pentru tine sincer nu mi-ar parea rau.
cat ai vrea sa se tina dupa tine un baiat o viata intreaga?
esti ceva gen fosta mea iubita, ii spuneam ca o iubesc si ea imi zicea ca nu ma crede, i`m zis ca mi-as dori ca cineva sa vrea sa o impuste, sa ma pun in fata ei sa ma impuste pe mine si apoi sa mor in bratele ei sa vada cat de mult am iubit-o dar sa fie prea tarziuwinking
si o sansa nu trebuie sa-i dai tu lui sincer aum ar trebui sa-ti dea el tie ...de faot nu prea ar trebuiiii

| cucu a răspuns:

@harciog... u chiar crezi asa ceva? cel pe care il stiam eu nu cred ca ar fi spus asta vreodata.

| DeeDee_4511 a răspuns:

Eu as zice ca daca tie iti place de el.incearca macar happy el sigur te place multwinking si de o perioada lunga de timp.
faci cum crezi.
mult succes:* sa ne zici ce s. a intamplat :*

| seby19 a răspuns:

Hmm. Probabil va incerca sa te ignore pentru a se razbuna. Cam asa o vad eu. Nu ii face jocul. Lasa-l tot pe sa insiste. Tu doar poarta-te ca pana acum. Daca intr-adevar te-ai razgandit si vrei sa fii cu el, cand te va mai intreba spune-i ca accepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi ani nu e putin, eu cred ca el te iubeste. da-i o sansa, ce pierzi?

| slvtbx a răspuns:

Baieti sunt orgoliosi daca tu nai vrut sa iesi cand tea cheamat ce el e mai prost sa lase de la el. si nu te teme.,. pofta vine mancand. daca sta de 2 ani dupa tu inseamna ca tine cu adv la tvn. incearca daca nu iti place o saptamana lasa-l:X