| anonim_4396 a întrebat:

Salut, astazi eu cu prietena mea implinim o luna de cand suntem impreuna si tinem unul la altul. distanta de cam desparte si am hotarat cu ea ca de revelion sa ne vedem, pana atunci de-abia ma cunoaste mai bine si eu o cunosc pe ea. nu stiu cum de reusesc sa ii spun ceva normal...sa o invat ceva sau sa-i zic ceva de bine si mereu o intrisez, o supar sau mai rau, o fac sa planga. ma oftic tare ca e putin mai mica decat mine si poate din cauza asta gandim altfel. am inceput sa muncesc si i-am spus ca n-o sa ma distantez de ea si nici ea de mine... dar de cateva zile nu prea ne intelegem ca inainte si nici nu vorbim ca inainte la fel de mult. aseara eram la un prieten de-al meu care ii promisesem ca facem retea si ma duc cu pc-ul la el dar nu mai vroiam sa ma duc pentru ca astazi implinesc o luna cu iubita mea si stau cu ea. m-am jucat cu el pana la 9 jumate si dupa aia i-am zis ca pot sa vorbesc, pe la 12 30 ii spun ca sunt obosit, chiar eram obosit, munca si dupa aia 3 ore de joc. mi-a spus sa ma pun sa dorm si i-am tot zis ca nu pana mi-a zis noapte buna si mi-a inchis, mi-a trimis si un mesaj in care spune ca imi bat joc de sentimentele ei dar credeti-ma ca nu e asa deloc. nu stiu ce sa mai fac, vreau s-o fac sa se simta bine din nou, sa fie fericita cu mine ca-n prima zi :-

2 răspunsuri:
| Kafeeaua a răspuns:

Hmmm.
incearca sa dai dovata de mai multa seriozitate in relatiehappy

| cristina41 a răspuns:

Inacearca sa o impresionezi cu ceva
sa ii arati ca o iubesti:X