| DecstarIsBackAgainMtfk a întrebat:

Aveti dureri cand va masturbati? Si nu ma refer la dureri ale organelor genitale, ci la dureri de genunchi. Spre exemplu pe mine ma doare genunchiul drept cand ejaculez (chiar si cand fac sex). Mentionez ca am cazut cand eram mic, in genunchi si am fost operat.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se scurge seva din genunchi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il freci de genunchi?laughing Sau cu genunchiul? Intreaba un ortoped el stie cauza.

| Sofer a răspuns:

Nu am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu când aveam dureri de masele și ejaculam. disparea durerea pentru vreo jumătate de ora. O consideram ca un fel de anestezie totală laughing

| Numee a răspuns:

Cand iti freci penisul stai intr-o pozitie proasta si de asta poate te doare!
Incearca sa fi mai relaxat!