| Denis72728 a întrebat:

Salut, azi am fost operat de fimoza ....si gen e ca o crestatura, nu e toată pielea aia tăiată de jur împrejur cum am văzut pe internet.E doar o tăietură care acum seama cu un "v" deasupra penisului.O sa se vadă urât? E normal asa?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca doctorul care te-a operat a facut o asemenea operatie, stie el ce a facut ca sa nu fie ceva inestetic si sa nu te impiedice sa faci sex in viitor.

| Denis72728 explică (pentru Emilian65):

Multumesc! Am 17 ani am incercat sa fac sex de o grămadă de ori...cu fimoza nu se poate. Sper ca acum o sa fie bine

1 răspuns: