| FreakzoO a întrebat:

Azi am jucat un meci de fotbal...

eu, fiind mai mic si adversarul mai mare a cazut peste mine.(eu am cazut pe spate)
Cand am ajuns acasa a inceput sa ma doare ingrozitor spatele.
Credeti ca s-a intamplat ceva? P. S scuze de categorie!

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

De rupt nu ai nimic rupt, stai linistit.

Foloseste un gel pentru a combate durerea. Fastum Gel sau etc. daca problema persista mergi la un doctor / radiolog.

4 răspunsuri:
| LifeInColors a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un medic, pentru ca, cu parerile noastre nu prea rezolvi multe. Sper sa nu fie ceva grav:d funda?

| porto89 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci la Bologna sa te tratezi cum fac astia de pe la steaua sau dinamo

| noescape a răspuns:

Cel mai bine te duci sa te consulte un doctor specialist, noi ne putem da doar cu presupusu si nu rezolvi nimic.

| FreakzoO explică:

Da mi-a dat doctorul acel gel (Fastum gel) dar tot nu imi trece