| Anonymus3000 a întrebat:

Miercuri am cazut in fund si m-am lovit la coccis si acum ma doare spatele cand alerg. Stiti niste exercitii pentru spate ca sa nu ma mai doara cand alerg ca azi am meci de fotbal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Un masaj e oricand bine venit. Maseaza locul cu Nurofen gel sau BenGay.

| LonelyGirl01 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la doctor. Am un coleg care a cazut si mai tarziu a fost operat la coloana. Nu e de joaca!

| Ciorbistule a răspuns:

Ai cazut in cur?laughinglaughinglaughinglaughinglaughing stii vorba aia ia-te de cur si sari in sus rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor