| Maxim_Alin_1994 a întrebat:

Salut baieti si fete am o nelamurire cu situatia mea personala am 19 ani lucrez ca Croitor dar ma bate gandu ca e timpu sa am o prietena o persoana pereche sufletului meu... vreau sa insinuez ca alte persoane de sex feminin de unde lucrez sun logoditi, casatoriti etc si eu bat apropoul ca la mine e servici casa-servici lucrez la bacesti dar sunt din negresti jud vs si in orasu meu nu gasesc fete de teapa mea tehnic vorbind sunt panarame mahalagiste si romancele la fel nu e diferenta mare! Exista sanse sa ma indragostec la locul de munca,, acolo sunt numai fete maritate exista sansa sa mai vina! Peste 1 an 2. Va rog am nevoie de parerea voastra si vreau sa stiu daca sunt numai eu cu aceasta dilema pe pamantu asta...va rog mult seriozitate.

12 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Pana te casatoresti ai tot timpu din lume sa intalnesti o fata care si iti palca si de care sa te indragostesti. Bariera limita e 30 pentru noi asa ca stai lin.La fete daca au trecut de 27 de ani si nu sunt casatorite e cam aiurea.Eu unu asa gandesc.Cand faci copii cand esti baba? sau sa umblii in parc cu ei in baston? Important pentru tine e sa iit lagesti cunostiintele si sa incerci cu cine iti place fara sa te framante ca o sa fi refuzat.Personal eu spun ca ar trbuii sa ai decenta sa stai deoparte de cele maritate pentru ca nici tu nu ai vrea sa se dea altu la nevasta ta. Fete gasesti dar trebuie sa maresti aria de acoperire happy. Seara faina.

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru Danysan):

La cevte referi cand zici treaba asta( Fete gasesti dar trebuie sa maresti aria de acoperire ).

| Danysan a răspuns (pentru Maxim_Alin_1994):

Maresti cercul de cunostinte si o sa intalnesti fete noi.E interesant sa cunosti fete si din alte orase sau localitati pentru ca nu sti cum apare fata cea pe care o cauti de atata vreme.

| Florinx123 a răspuns:

Poti oricand cunoaste fete in locuri publice. Doar du-te si spune " buna, esti draguta" de aici o sa ai o conversatie placuta sau fata o sa te refuze si te vei duce la urmatoarea.
Bafta!

| Danysan a răspuns (pentru Florinx123):

Sau o sa iti dea cu flit toate.Ai uitat sa spui ca trebuie sa fi elegant si cu o tona de replici la tine daca vrei sa ai o sansa!

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru Danysan):

De exemplu ce replici sa ii dau ca. De ajuns ca ii spun. A e printesa.

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru Florinx123):

Dar dumneata aveti prietena pareti asa de convins cred ca aveti dar eu o caut de ceva timp nu mai am incredere deplina in fete daca ma refuza sau traiesc in minciuna! Puneti va in situatia asta ca eu ma simt descurajat in privinta asta sunt persoane casatorite si ajung sa se despart.

| Danysan a răspuns (pentru Maxim_Alin_1994):

Fetele sunt foarte pretentioase cand vine vb de un iubit si daca nu face fata primul pas e ff important ca baiatu care face asta sa stie ca se afla in fata unei mici pantere care se va lasa greu domolita.Nu mai vb de aspect si cum esti imbracat.Asta e asa optional la care se adauga si banii si multe alte tampenii care le trec prin cap la spartele astea din ziua de azi!

| Florinx123 a răspuns (pentru Danysan):

Nu, nu iti trebuie tona de replici, e de ajuns sa fii ingrijit si de aici e de ajuns sa spui " Buna, esti draguta si vreau sa te cunosc " trebuie sa fie macar una intr-un parc care sa-i raspunda binel! Daca va incerca cu fiecare fata pe care o vede o sa gaseasca cateva dispuse sa iasa la o coca cola vanilla cu el.

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru Danysan):

Da ai dreptate domnisoara dar in orasul meu mic care stau nu gasesc nici una lucrez totusi ar trebui sa vina ca o sa am bani bine sunt incepator dar sufletu meu spune ca nu voi gasi perechea potrivita nu vad nici o speranta! am incercat cu una am stat 4 luni dar dupa aia numai continui. am mai incercat cu una sa o invit in oras la o cafea si mi-a promis dar nimic si me-a refuza si florile spune-mi si tu ce sa mai cred! insinuez am 19 ani.

| Danysan a răspuns (pentru Maxim_Alin_1994):

Pardon domnisor laughing. Mestere eu zic sa iti maresti cercul de prieteni si sa nu te rezumi numai la orasu tau.Vb si cu fete din alte orase. seara faina.

| Maxim_Alin_1994 explică (pentru Danysan):

Nu am timp si nici bani necesari dar oricum multumesc pentru inelegere poate imi gasesc la servici intamplator ce crezi se poate intampla?