| andreigustaviol a întrebat:

Salut, ca sa nu ma termin repede in timpul actului sexual pot gen sa fac dragoste pana simt ca imi vine sa ejaculez si dupa sa ma opresc sa mai sarut fata si dupa sa continui? Daca nu cum ar trebui sa fac ca a nu ejaculez repede.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este o metoda buna, pe care o folosesc si eu foarte des.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Înainte de actul propriu-zis te duci si dai o l**ă cu aproximativ o oră înainte si ai să vezi că reziști mai mult.

| andreigustaviol explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Cand am facut sex pentru primaoara mi-a facut fata respectiva oral, dupa 2 minute sau nici chiar atat m-am terminat. Dupa aceea am facut sex dupa cateva minute si m-a tinut cam juma de ora.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru andreigustaviol):

Atunci dai la manivelă înainte pana te golesti de tot si mai păstrezi o doză - două pentru gagică si te-ai scos laughing

| andrey69 a răspuns:

Incearca inainte sa iti dai drumu sa te opresti din excitare, ramai un pic in pauza si dupa poti continua, nu stiu cat ar putea dura dar la mine a functionat.

| andreigustaviol explică (pentru andrey69):

Am sa incerc asta, multumesc.

| NRazvan a răspuns:

Pune-o sa-ti faca un oral pana termini prima data si dupa incepe tu cu preludiu si dupa vreo 10 min o sa ti se scoale iar, pui frumos un prezervativ si cel putin o ora ii dai temelie. Asta cu o ora e discutabil de la persoana la persoana, mi s-a intamplat sa ma tina al doilea numar si 3 ore de ziceam ca nu se mai termina odata totul laughing

| andreigustaviol explică (pentru NRazvan):

Mi-a placut raspunsul tau tare mult. laughing
Dar daca gen nu o sa faca oral, raman la "masturbare', nu? Cum spunea cineva mai sus. Dar daca face oral ma "termin" si dupa continui cu un preludiu de 10 minute si dupa o sa fiu de "neoprit"?

| NRazvan a răspuns (pentru andreigustaviol):

Continui cu preludiu pana ti se scoal iar de-a binelea, nu dureaza mai mult de 10-15 min big grin Daca nu o tenteaza sa-ti faca oral nu ai decat sa faci una mica inainte sa vina ea, dar asta de multe ori nu merge pentru ca ele au prostul obicei sa se frece de tine ca le excita, dar ce sa vezi si pe tine te excita iar cand intri putin in ea gata te faci aspresor... E cam ca naiba si cu fetele astea...