| Alphahkbg a întrebat:

Salut care ar fi metodele de a preveni o sarcină nedorita, știu subiectul asta a fost tot discutat dar timpul trece și vreau sa știu dacă a apărut metode mai eficiente și cu % mai mic de potențial de sarcină și daaaa am ejaculat neprotejat de mai multe ori în vaginul iubitei amândoi nu vrem un copil devreme(fata-16 eu-17 spre 18) dar am vrea dar nu acum și acela a fost primul contact pentru amândoi... Poate ma puteți ajuta dacă sunteți în domeniu... care ar fi cele mai eficientă metode?
Ps. Am făcut mai întâi analizele, deci comentariile cu "vezi sa nu iei o boală" sau "fă-ți mai multe griji de ce boli ai primit decât de sarcină" :p sunt inutile la fel și aberațile care nu au legătură cu întrebarea!

1 răspuns:
| ngllllll a răspuns:

Lasati copii sa vina in lume.