| Razvan1_4095 a întrebat:

Ce cadou as pute sa ii fac iubitei mele de ziua ei?
Implineste 15 ani.

Răspuns Câştigător
| QAlecsandra a răspuns:

Eu am primit de la iubitul meu o pereche de cercei de argint si o felicitare super draguta. Poti sa.i iei o bratara sau un lantisor cu inimioare sau fundite, de obicei fetelor le plac. Poti sa ii iei si un buchet de flori de care sa prinzi o felicitare unde sa.i scrii ceva dragut. Sau o bluzita care stii ca ii place.machiaje.ruj, rimel. Sa fie ceva frumos. oricum ea o sa aprecieze gestul. happy

11 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Un Bichon. Florile au devenit prea banale. Toti ofera asta iubitelor. Sau fa un album foto digital cu poze cu voi doi si cu texte de dragoste, o sa.i placa foarte mult, sunt sigura.

Răspuns utilizator avertizat
| briana a răspuns:

Cu o ciocolata MIlka ( i love) si un buchet de 5 trandafiri rosii o vei da pe spate dar tinand cont ca trandafirii sunt mai scumpi poti lua o inimioara din plus ceva mai maricica. Ne plac plusiurile.

| hiphopgirl a răspuns:

O inviti intr seara romantica inrun restaurant afara cu flori si din astea si ii daruiesti un inel bratara lant sau un bichon si dupa restaurant ii faci surpriza o seara la geacuzi.

| sweetgirlroxy a răspuns:

Fai cadou o bratara gravata cu numele vostru p ea sigur o sai plac

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Un lantisor ar fi romantic:X
sau altceva... ceva finut ca asa sunt fetelesmug

| GabiiTssu a răspuns (pentru Carlamonicaanghele):

Buna asta big grin mersi si eu :*

| criss_2399 a răspuns:

De exemplu miine e ziua ei...chia-mo azi la ora 00:00 si fai surpriza cu multe baloane in care sa fi edferite surprize happy : )

| 0ffliner a răspuns:

1.Obratara
2.O seara romantica
3.Sa sariti amandoi in pat
4.Intreaba prieteniiwinking.

| kukuucu a răspuns:

1. O rochie
2. cercei
3. un animal
4. ai banii? daca nu iai o ciocolata si se multumeste laughing)

| Marius_3897 a răspuns:

Un lantisor si un ursuletz big grin