| anonim0095 a întrebat:

Pe 26 august este ziua iubitei mele. Implineste 16 ani. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi, ce sa ii fac cadou. Cat mai multe sfaturi sunt bine venite!

Răspuns Câştigător
| Alysha213 a răspuns:

Nu te mai gandii la lucruri materiale.happy Pregateste-i o noapte de vis, sau uite...cand se lasa seara faci cu ea o plimbare intr-un loc romantic, apoi o aduci acasa, lumanarele, sampanie, chestii frumoase. Ofera-i o amintire pe care sa nu o uite..nu ceva material...Intelegi tu?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
-o bijuterie
-o geanta
-o bluza
-un parfum
-un ceas
-o rama de fotografie
-un album foto
-un jurnal
-un mp3
-un set de cosmetice
-o lenjerie de pat
Succes!

| MetalHead04 a răspuns:

Lantisor..bratara ceva :p

| Assiral a răspuns:

Ceva de plus sau parfum, un ceas, bratara, un lantisor... ceva din astea
funda?

| Alysha213 a răspuns:

Ha ha... depinde de ce perioada sunteti impreuna. Uite daca ai fi cu ea de un an, si vrei o relatie serioasa, cred ca cel mai frumos cadou ar fi sa o ceri in logodna. Daca nu, un ceas ar fi ideal.

| anonim0095 explică (pentru Alysha213):

Foarte bun raspunsul tau. Pe 26 august e ziua ei iar pe 27 august implinim 2 ani si 2 luni. Ca logodnica am ceruto cand am implinit 1 an.

| anonim0095 explică (pentru Alysha213):

Ceasuri, bratari, lantisoare, ursuleti, inele are o gramada facute cadou de mine pana in acest moment. Am ramas in pana de idei. Am sunat in Italia la mama sa imi aduca cand vine o bluza si un parfum de firma. Credeti ca e bine? Ar trebui sa mai atasez ceva la cadou?

| anonim0095 explică (pentru Alysha213):

Si m-am mai gandit sa ii cumpar din Romania o lenjerie intima sexy sa se imbrace inainte sa facem dragoste. :X love struck :X

| Alysha213 a răspuns (pentru anonim0095):

Nu te mai gandii la lucruri materiale.happy Pregateste-i o noapte de vis, sau uite...cand se lasa seara faci cu ea o plimbare intr-un loc romantic, apoi o aduci acasa, lumanarele, sampanie, chestii frumoase. Ofera-i o amintire pe care sa nu o uite..nu ceva material.

| anonim0095 explică (pentru Alysha213):

Da ar fi frumos. Dar problema e ca stam la vreo 16km distanta si seara nu prea putem ajunge unul la celalalt. Super ideea dar nu se poate. sad Altceva?

| Alysha213 a răspuns (pentru anonim0095):

Nu te mai gandii la lucruri materiale.happy Pregateste-i o noapte de vis, sau uite...cand se lasa seara faci cu ea o plimbare intr-un loc romantic, apoi o aduci acasa, lumanarele, sampanie, chestii frumoase. Ofera-i o amintire pe care sa nu o uite..nu ceva material...Intelegi tu?