| Alexutz1989 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitei mele face 22.

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Un buchet de flori si un sarut dulce, cam asta isi doresc multe femei, dar mai mult cardul bancar, ai putea sa ii faci si un copil, este cel mai frumoasa amintirehappy...Succes,si la multi ani, din partea mea.

| xBya a răspuns:

Eu zic sa alegi un loc frumos, unde sa fiti doar voi doi. Daca te tine portofelul, angajeaza un ospatar care sa va aduca felurile de mancare, bineinteles, sa comazi ceva ce ii place si ei. Aranjeaza locul cat mai romantic, sigur ii va placea (asta in cazul in care nu e emo, satanista sau batuta in cap). Ar fi dragut ca peste zi sa te prefaci ca nu se intampla nimic, iar spre seara sa o duci in locul aranjat, la cina.
Chiar daca nu ai bani de un astfel de lucru, fa ceva sa petreceti doar voi doi un timp impreuna, este cel mai frumos cadou, crede`ma.winking

| Deanme a răspuns:

Buchet de flori (trandafiri) si cu un lantic sau inel.

| RemusAndrei a răspuns:

Un vibrator roz cu blana de cal artificial

| DeeepEyesClau a răspuns:

Un parfum, o esarfa, o carte.

| bruneta1893 a răspuns:

Un cadou frumos potrivit varstei pe care o implineste ar fi o bijuterie din aur alb extrem de sofisticata, asta daca iti poti permite si tu, sau daca aveti ceva timp de cand sunteti impreuna si ai planuri serioase cu ea ai putea sa-i cumperi un inel de logodna!

| Varlan_Andrei_1988 a răspuns:

O noapte cu tine