| Buzianu_Valentin_1997 a întrebat:

Ce ii pot da iubitei mele cadou!

Răspuns Câştigător
| sabyna15 a răspuns:

Pai depinde ce ii place..Ca sa vada ca o iubesti mult poti sa-i daruiesti un latisor cu initialele voastre.happy. Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, si eu iti recomand o bijuterie sau un parfum. Orice fata, oricat de multe parfumuri sau bijuterii ar avea oricand si-ar dorii sa mai primeasca si altele.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Pai eu zic sa-i daruiesi un lantisor sau o bratara, nu trebiue sa fie neaparat pretioase dar cu un model interesant, crede-ma nu poti da gres cu asta!

| brandsfashion a răspuns:

Cadoul de Craciun pe care il poti oferi iubitei tale este si in functie de bugetul disponibil. O idee de cadou cu care nu vei da niciodata gres la o femeie va fi o bijuterie http://cadouri-de-craciun.net/......i/...poate se potriveste ceva de aici cu gusturile ei si cu bugetul tau;)