| Sweet111 a întrebat:

Salut ce cadou (surpriza) i-as putea face prietenului meu de dragobete 24 feburuarie. Va rog frumos idei. Vreau ceva mai interesant dar sa nu coaste scump! Ms promit funda si vot.

2 răspunsuri:
| alexutza697595 a răspuns:

O poza cu voi doi, o inramezi si o dai, sa cauti o rama frumoasalove struck. Si nu sunt scumpe. Iubitului meu i-a placut la nebunielove struck. La multi ani de dragobete tie si prietenului tau!

| Deea_5647 a răspuns:

Ceva simplu si original...si eventual daca sunte-ti de mult timp impreuna ceva care sa-i aminteasca de tine mereu.succes