| Ionică a întrebat:

Ce calitati si ce defecte vreti sa aiba viitorul/viitoarea sot/sotie? Multumesc!

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, defecte? Oare vrea cineva ca sotul/sotia sa aiba vreun defect? Nu cred.Totusi nimeni nu e perfect si defecte are fiecare dar sa nu fie majore.Calitati ...as vrea sa ma respecte, sa fie o persoana cu simtul raspunderii, sa fie comunicativ, sa imi daruiasca iubire si sa tina cu casa, sa fie familist.Sa fie intelegator si sa fie alaturi de mine la bine si la greu, sa fie sincer si tandru.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ne acceptăm și ne completăm.
Toți avem defecte și calități.
Pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

Pentru mine este barbatul perfect cu tot cu defectele lui, este orgolios, vorbeste mult si. cam atat. din fericire are mai multe calitati ca si majoritatea barbatilor.

| madalicious a răspuns:

Defecte? Sper sa nu aiba decat defectul de a-mi spune ca ma iubeste si ca arat bine. Atata tot. Calitatile lui atata timp cat sunt calitati ci nu defecte e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie"copia mea"in toate privintele, sa ne completam reciproc, sa ne intelegem foarte bine intotdeauna.Stii cum se spune:intotdeauna alaturi unul de celalalt la bine si la rau!