| anonim_4396 a întrebat:

Ce gesturi ar trebui să abordez cu un băiat? ( ne placem reciproc, știm amândoi asta pentru că ne-am spus-o ) Ce îi place unui băiat? Hai să lăsăm răspunsurile amuzante pe mai târziu cu : fă-i o labă, vrea sex etc.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cica fara sex, dar de ce dumnezeu sta un baiat cu o fata asa din plictiseala, atunci sasi ea un animal de companie ca tot aia e, vorbeste cu el, sarutal etc

| NH4OH a răspuns (pentru RAY):

Primul pas este ca tu să înveți limba română. Apoi, ideea de săut și * să tăbar* pe el nu prea e bună. El e un tip mai liniștit, dar în același timp are și părți de genul. Cum ar fi să sar pe el acum, să-l sărut, mai ales în public, ca o disperată? O să mă ia drept o târfă și că vreau să fac numai sex cu el. Eu-s o tipă normală, fără fițe și un grad de perversitate ridicat. Asta i-am dat de înțeles până acum, iar asta îi place și lui la mine. Înseamnă că vrea ceva mai serios. Sex-ul mai târziu, încă sunt minoră și nepregătită. Tu pari a disperat. Ziua bună.

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru NH4OH):

Lasa-l ca e suparat pe viata, tare. Are impresia ca toate femeile urasc sexul si sunt numai pe interes. E evident de ce nu are in preajma lui fete care sa-i demonstreze contrariul. Femeile cu cap nu stau cu baietii de genu' laughing
N-are niciun rost sa sari pe el, o sa ajungeti si la partea aia la un moment dat laughing

| DuraruMarin a răspuns (pentru RAY):

Stii...lasa tu sexu si dragostea si mai du-te si tu pe la scoala.o zi acolo nu omoara..pe nimeni nu a omorat scoala..crede-ma...e sigur

| RAY a răspuns (pentru NH4OH):

Apoi, ideea de săut
dar nu am timp sa invat limba romana ca toata ziua o vorbesc,daca vorbeam alta limba poate imi faceam timp, e las ca ai inteles asta e important, am spus eu sa sari pe el? sa il saruti in public? eu am spus ca interesul unui mascul din toate regnuriile animale e reproducerea explicatia biologica asta am spus, eu nu sunt disperat de sex, mi-am exprimat doar parerea atat, daca nu tia convenit adevarul asta e, fiecare crede ce vrea

| RAY a răspuns (pentru RedheadOnTheRun):

De ce minti? am spus eu ca fetele urasc sexul? eu am spus altceva, ca sexul pentru fete reprezinta o arma spre ceea ce isi doresc asta am spus, tu interpretezi altceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Cele pe care le poti considera tu normale, etice si morale. Orice baiat este multumit chiar si doar cand este fata prezenta langa el.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Discuta si tu cu el si vezi ce pasiuni/hobby-uri comune aveti. Incerca sa te cunosti bine cu el. Pe urma puteti sa va petreceti timpul impreuna facand niste activitati care va plac amandurora.Este impropriu sa intrebi ''ce-i place unui baiat?''. Este o chestiune de gust si de caracter, fiecare om este unic in felul sau. Spe ca te-am ajutat si ca imi vei oferi o funda draguta pentru efortul pe care l-am depus, raspunzandu-ti la intrebare. Toate bune!

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta mi-a părut a narcisism, dar într-un mod plăcut. laughing Păi, nu mă refeream la ce ai crezut tu acolo. Mă refeream în general, ce atrage un băiat, ce îi place în sensul comun a tuturor sau cel puțin cu aproximație, nu așa delicat.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Pai daca va place unul de celalalt, urmatorul pas normal ar fi sa incepeti o relatie sau macar o perioada de tatonare. Ai putea sa-i spui direct, daca esti mai indrazneata. Daca nu, da-i de inteles ca vrei mai mult. Mai multa apropiere, tachinari, mai multe zambete, poti sa abordezi subiectul intrebandu-l ce face el cand ii place o fata, sau mici gesturi gen "hei, am un parfum nou" dupa care il lasi sa descopere mireasma de pe gatul tau laughing. Ai inteles ideea, nu?

| NH4OH a răspuns (pentru RedheadOnTheRun):

Da, super drăguț. Ideea e că noi ne cunoaștem de aproximativ 5 luni, iar el pare un tip mai serios, nu un *gagicar* plin de femei. Cred că vrea să ne cunoaștem și mai bine.

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru NH4OH):

Pai va puteti cunoaste si fiind intr-o relatie. Adica sa luati totul usor, sa va bucurati de fiecare etapa fara graba. Oricum, succes!

| Dracoola a răspuns:

pai sunteti intr-o relatie? Sau inca vrei sa-l atragi? Daca te place nu stiu daca neaparat isi doreste sa fie impreuna cu tine, daca nu vrea poti aborda orice gest. Atractia este una, o amicitie este altceva. Cred ca el ar trebui sa mai faca si el cate ceva, a cum cand stie ca va placeti unul pe altul, doar v-ati spus-o.

| NH4OH a răspuns (pentru Dracoola):

Suntem la distanță. Ne vom vedea foarte curând, este stabilit. Încă ne mai cunoaștem, chiar dacă ne știm deja.

| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

Incearca sa il gadili,saa il tachinezi, spune-i cuvinte dulci, cat de mult il iubesti, cat de puternic este, ca te simti in siguranta langa el. big grin