| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca la o fata ii sunt ca un frate? M-a pus si pe facebook ca ii sunt ca un frate. Ne-am sarutat asa putin, ne-am uitat, ne-am jucat etc, ne scriem mesaje, mi-a spus odata prin mesaj "te iubesc, sa nu uiti!", cand iesim in oras ne tinem de mana, cand vorbesc cu o fata vine la mine. Ea are 21 ani, eu 20. Dau funda, multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| zeeeeeex a răspuns:

Din experientele mele cand o fata mi-a spus ca sunt ca si fratele ei, de fiecare data a vrut sa se apropie de mine cat mai mult dar fara sa fie insistenta, sa aiba un pretext cum ar veni big grin. La fel erau si reactiile ei, ma saruta din cand in cand, ma tinea de mana, nu se dadea din bratele mele cand ieseam in club sau in oras, etc etc. Sigur te place si vrea mai mult de la tine, repet... asta deduc eu din exp. mele. Make your move big grin

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai hai sa luam logic asta cu fratele. Tu ti-ai saruta sora? Va simtiti bine impreuna, foarte apropiati, exista intelegere intre voi, va completati, dar exista si atractie fizica. Atunci nu se mai numeste "frate". Baftawinking

| DeeaMarry a răspuns:

Sincer, ma asteptam sa aveti undeva in jur de 12-13 ani. Parca as avea mai multe pretentii de la niste persoane de peste 20 de ani. De ce nu o intrebi pe ea ce simte pentru tine? Noi nu putem face altceva decat sa dam cu presupusul!

| SMarius a răspuns:

vrea mai mult de cat atat, precis...

| bebelusasweet a răspuns:

Pai banuiesc ca te place si ca este geloasa.

| sweetygirl99 a răspuns:

Inseamna ca ea te vede mai mult decat pe un prieten... si tine mult la tine.