| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca la o fata ii sunt ca un frate? M-a pus si pe facebook ca ii sunt frate, dar nu suntem frati. Ne-am sarutat asa putin, ne-am uitat, ne-am jucat etc, ne scriem mesaje, mi-a spus odata prin mesaj "te iubesc, sa nu uiti!", cand iesim in oras ne tinem de mana, odata s-a intamplat cand vorbeam cu o fata venea la mine. Ea are 21 ani, eu 20. Dau funda, multumesc.

4 răspunsuri:
| FelixAndrei a răspuns:

Inseamna ca chiar tine la tine. Insa, probabil ca ar trebui sa ai o discutie mai serioasa cu ea.

| RonyJey a răspuns:

De ce nu o intrebi chiar pe ea ce parere are despre relatia asta. Iar daca iti spune ca te vede ca pe un frate inseamna ca te foloseste. Intreab-o daca tine la tine, sau de ce face toate lucrurile astea daca nu sunteti impreuna.

| DMentor a răspuns:

You have been friendzoned, my friend!

| cataboos99 a răspuns:

Tine la tine!