| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca la o fata ii sunt ca un frate? M-a pus si pe facebook ca ii sunt ca un frate. Ne-am sarutat asa putin, ne-am uitat la film impreuna, ne-am jucat impreuna, ne scriem mesaje fiecare ce face, mi-a spus odata prin mesaj "te iubesc, sa nu uiti!", cand iesim in oras ne tinem de mana, cand vorbesc cu o fata vine la mine. Ea are 21 ani, eu 20. Dau funda, multumesc. happy

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Inseamna ca esti ca un frate bun pentru ea, sti vorba frate trupul meu te cere, taci sora si dam placere. se mai intampla, mai ales cu o sora de genu. Iar trebui si ei putina iubire, Dragoste.

| Asiryx a răspuns:

Inseamna ca esti in friendzone ( esti doar un prieten, a fost o intamplare ca ai sarutato)

| RalluRalluka a răspuns:

Inceput de relatie serioasa... depinde de ea si cum o accepti tu

| Angela07 a răspuns:

Ori te place. ori glumeste. mai bine intreab`o de ce face asta sau care este interesul.