| 94842615 a întrebat:

Ce însemna când baiatul vrea să pună mana pe buzele tale, îți pune mana pe picior? E un semn ca te place?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Este semn ca te place si vrea o relatie cu tine

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Badboy cu tupeu, bravo lui

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te testeze dar si sa se convinga care sunt posibilele reactii si modul in care reactionezi in cazul stimularii tactile. big grin

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu e prietenul tău atunci e prea îndrăzneț. E lipsă de respect!

| Plato a răspuns:

Inseamna ca e un taranoid, direct de la coada vacii. E nesimtit, jegos, needucat. E un gest nefiresc, libidinos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

laughing
Sa fie tãran inseamna sa incerce chiar daca e respins.
Dar daca isi o scoate din pantaloni si isi dã laba lângã ea, cum e? laughing

| ywar a răspuns:

Doar pe picior? Eu pun mana pe fund direct, eventual o desfac in evantai.

| Paul754880338 a răspuns:

Cu siguranta!

| Stropdeploaie a răspuns:

Lipsa de educatie si respect!

| Plato a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Subscriu.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru Plato):

Adica?

| Plato a răspuns (pentru Stropdeploaie):

SUBSCRÍE vb. III. 1. tr. A semna, a aproba semnând (un act), a iscăli; (p. ext.) a-și da consimțământul, a încuviința.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru Plato):

AAA ok..esti de accord cu mine!laughing)))

| bbobo22 a răspuns:

Normal. Este un semn clar ca te place si te doreste happy