| Blossomis a întrebat:

Dau FUNDA! AM o mica, mare problema.Nici nu stiu daca e grava sau nu, dar vreau sa ma ajutati cu un sfat.
DEci Mie imi place de un baiat cu care sunt in clasa.Vineri am stat cu el in banca si imi punea mana pe picior si se ducea din ce in ce mai sus, adica...(v-ati dat si voi seama).
Apoi m-am muscat de san si mi-a lasat o mica urma.SI i-am zis sa inceteze, si el a zis ca nu se lasa pana nu-mi face semn.
Apoi credeam k ma lasa in pace si cand sa plecam la scoala am stat putin cu el in brate, apoi si-a lasat capul in jos si m-a muscat ff tare tot de san.Si acum ma doare, si mi-a lasat un semn mare, i-am zis ca nu mai vb cu el si aam plect.
Luni o sa stau cu el in banca si nu o sa-l mai las saa puna mana pe picior.
Mereu vrea sa ma sarute si a devenit f apropiat de mine."Are grija de mine" si daca imi face cineva ceva, imediat sare la el.
Dar cu toate astea nu vreau sa fiu cu el pentru ca el vrea doar sa facem Sex.
Ce ma sfatuiti sa-l fac?
Ar fi bine sa nu mai pun suflet si sa nu-l mai bag in seama?
Sa nu-i mai permit sa faca gesturile astea?
ar va rog sa ma credeti ca nu eu il las sa faca gesturile astea, dar el e prea incapatanat si eram in timpul orei, si nu puteam sa-i fac fata la ditamai omu.SI daca ii ziceam sa nu mai puna mana pe mine, mai rau facea.

11 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Genu' asta de baieti se gandesc doar la sex si sunt inconstienti, din cauza muscaturii lui poti chiar sa faci cancer la san, un baiat, cand place o fata, o pupa si o mangaie pe fata, nici de cum nu o pipaie. Eu zic sa nu mai pui suflet si sa nu-l mai bagi in seama. Si probabil ca nu-i lasa pe ceilalti baiti sa te atinga pentru ca poate vrea sa fie el primul' care vrea sa sara pe tine. Te sfatuiesc sa nu il ai bagi in seama. Mult noroc si sper ca te-am ajutatwinking

| yiby a răspuns:

Buna, conteaza foarte mult ceea ce-ti doresti tu, se observa ca el vrea un singur lucru, nu trebuie sa te lasi induiosata de faptul ca e atent cu tine face toate aceste lucruri dar cu un singur scop, tu nu trebuie sa pici in plasa lui. Poti sa iti indrepti atentia spre cineva care stie ce inseamna o prietenie si poate sa faca niste sacrificii pentru o fata pentru a-i demonstara acest lucru. Poate astfel scapi si de colegul cel insistent.

| Kodokuna a răspuns:

Incearca sa te faca sa ai incredere in el, sa-l placi cat mai mult, sa-l doresti langa tine.Probabil se gandeste doar la sex.Eu as zice sa nu-i mai permiti sa faca asta,pentru ca ai putea ajunge prea departe si vei regreta.Mi se pare ca isi bate joc de tine.
Poate ca gresesc, dar asta e parerea mea. Apropo, cati ani aveti?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Daca chiar iti place de el si el face gesturile alea,poate ii place de tine. Da pasul laughing Incepeti o relatie, si daca vezi ca dupa putin timp, FOARTE PUTIN iti cere sa faceti sex, e clar pentru ce sta cu tine. Daca trece destul timp, si vezi ca el nu te preseaza sa faceti sex, atunci chiar te iubeste. Bfthappy

| BoAfan a răspuns:

Eu zic sa ii zici sa inceteze cu prostiile si daca face si mai rau zic sa ii dai niste palme si daca sare sa ti dea si el oprestel sau nu-l baga in seama

| Conanry99 a răspuns:

Trebuie sa discuti cu el si neplacerile care ti le aduce si dorintele de la relatia voastra daca sunteti in preuna. Daca face asemenea gesturi si chiar in timpu orei l-as lasa si mi-as vedea de treaba mea.Din cate ne povestesti tu, tipu nu are un caracter prea...ok sa zic asa...Crede-ma nu e bine sa te bagi cu tipi ca astia!

| Alexa_8541 a răspuns:

Dar cu in timpu orei te musca
si profesoru ce dq face?
iti recomand sa te muti de langa el
daca face asemenea chestii inseamna ca nu e intreg la minte

| Milkyleaves a răspuns:

Buna.Mi-as dori ca impreuna sa gasim solutii la intrebarile care te framanta.Ce-ai spune daca mi-ai povesti detaliat ceea ce ai pe suflet?E-mailul meu este:fogelline.oasis@yahoo.com.Te astept cu tot dragul :-).Doamne ajuta!

| oanamaria92 a răspuns:

Ori ii place de tine ori e obsedat sexual.Sunteti impreuna?

Răspuns utilizator avertizat
| dianish a răspuns:

Eu zic ca daca il placi cu adevarat nu trebuie sa il lasi sa faca gesturile astea